KONST / Litografier / Litografi 8771102
nr 877 1102
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Litografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Violinist med blommor, signerad 14/310, motiv: 54x37
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:56:03
1.800 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow